Translate

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kartka z podziękowaniami. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kartka z podziękowaniami. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 4 lipca 2016

Pozostając w dziękczynnym klimacie

Dobry wieczór!

Zawsze drżą mi ręce i denerwuję się, kiedy mam wykonać
kartkę dla osoby, którą znam.
Tym razem chodziło o wychowawczynię mojego syna.
W dodatku kartka była od całej klasy i rodziców,
więc stres przemnożony razy liczbę uczniów i rodziców.


Przy okazji trochę pomediowałam, ale tylko trochę:)







Przy okazji kartka jest inspiracją do kolejnego wyzwania



Wyzwanie jest sponsorowane, więc tym bardziej zachęcam do wzięcia udziału w zabawie.

Dziękuję za odwiedziny i komentarze, pozdrawiam serdecznie!!!




wtorek, 28 czerwca 2016

Zamglone podziękowania....

Dzień dobry!

Dzisiejsza kartka podobna jest do poprzedniej...
Ale tym razem postanowiłam zrezygnować z mediów,
wykorzystać papier scrapowy i stworzyć warstwy.
Dodatkowo pojawiła się piękna tekturka z nowej kolekcji Anemone.

Kartka jest podziękowaniem dla pani dyrektor szkoły, do której
chodzi mój syn. Wspólnie z rodzicami i uczniami postanowiliśmy
podziękować pani za pozytywne załatwienie bardzo ważnej dla nas sprawy.

Ponieważ miałam w swoich zasobach piękne kwiaty w odcieniach zieleni,
turkusu, błękitu i jak kto woli mięty:) rozpoczęłam poszukiwania
pasujących do nich papierów.

Nie musiałam długo szukać. Od razu pomyślałam o papierach z 13arts....


Tekturka nosi nazwę "Ornament Imperium"...chyba pasuje do stanowiska:)







Pozdrawiam Was serdecznie, dziękuję za odwiedziny i komentarze

Przy okazji zapraszam również na moje Candy, które wciąż trwa....




środa, 1 czerwca 2016

Podziękowania dla...uczniów:)

Dzień dobry!

Dzisiejszy post zacznę od wytłumaczenia się dlaczego
tak mało ostatnio publikuję.

Otóż Google postanowiło wycofać Picasę - program,
w którym dotychczas obrabiałam zdjęcia.
W rezultacie chcąc sobie ściągnąć inne darmowe
programy zwirusowałam sobie komputer,
sklęłam siarczyście elektornikę i czekam
na informatyczną odsiecz.

Nadmienię, że jak w końcu komp dostanie
Groprinosin:) to jeszcze mnie będzie czekać 
nauka nowego programu. Więc jak się domyślacie
sprawa nie poprawia mi humoru.

Ale zachowałam w swoim kompie obrobione zdjęcia
prac, których jeszcze nie publikowałam:)

Zapraszam Was dzisiaj na tagi.
Duuuużo tagów!
Zrobiłam je jeszcze w kwietniu dla
mojej koleżanki z pracy, która
żegnając odchodzących maturzystów
postanowiła im podziękować za wspólnie
spędzone cztery lata.


Przygotowałm 7 wersji kolorystycznych bardzo prostej kompozycji.


"Najlepsze życzenia" z Galerii Papieru to idelane papiery do tworzenia
wielu zestawów kolorystycznych.





Takturka z napisem z kolekcji Anemone. Zapraszam na blog Scrapka, gdzie znajdziecie
podlinkowane produkty.






Wszystkie kwiatuchy ręcznie robione:)


A tak wyglądało pudełko z 26 tagami:)



Zafociłam Was, co?
Dziękuję za odwiedziny i wszystkie komentarze.
Wkrótce będę mieć dla Was niespodziankę:)
Pozdrawiam, pa






czwartek, 23 lipca 2015

Proste podziękowania.

Te kartki zrobiłam dla  moich koleżanek, które w "prosty" sposób chciały podziękować paniom przedszkolankom za kolejny rok pracy z ich dziećmi. 

Jak się domyślacie - i słusznie z resztą - to kolejna zaległa publikacja z czerwca:)


Papiery to oczywiście najnowsza kolekcja z Rapakivi.




I druga kartka.




Dziękuję i pozdrawiam Zaglądaczy:)





niedziela, 5 lipca 2015

Łososiowe podziękowania

Wprawdzie rok szkolny skończył się ponad tydzień temu, 
ale  dopiero w ten weekend zaczęłam nieco zwalniać tempo pracy i życia. 
Dlatego dopiero teraz publikuję i jeszcze będę publikować zaległe prace:)


Kolejna kartka w mega formacie A5.


Łososiowy z domieszką bieli, żółci i różu.


Takturka z napisem z Agaterii.


Ażurowy wykrojnik z Sizzixa upolowanego zagranicą dzieki kuzynowi mojego męża, którego pozdrawiam!

Naprawdę dzięki scrapbbokingowi odkryłam, że są jeszcze branże w których popyt przewyższa podaż:)


Pozdrawiam serdecznie!

Ps. powoli zaczynam nadrabiać zaległości towarzyskie na blogach:)

Kartkę zgłaszam na wyzwanie do kartkowego ABC


piątek, 26 czerwca 2015

Dziękujemy naszej pani.

Zrobiłam tą kartkę w zeszły piątek, kiedy to odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola w grupie mojego Szymka. Kartka jest podziękowaniem od wszystkich rodziców dla Pani Jadzi, którą serdecznie pozdrawiam:)


Przy okazji jest to moja pierwsza kartka w tak dużym formacie - A5 - którego na zdjęciu z pewnością nie widać.


Cudownego stempla użyczyła mi jak zwykle niezastąpiona Sylwia Muskalska czyli Arsownia. Wykorzystałam go do zrobienia ramki poprzez embossing na gorąco.




Tekturka z Agaterii - napis kupiony jeszcze na zlocie w Katowicach.


Dziękuję za uwagę!

Koleżanki blogerki! Nadciągam do Was stęskoniona za Waszymi dziełami. Zaczynają się wakacje i choć jeszcze troszkę papierowej pracy przede mną, to z pewnością znajdę czas na odwiedziny...w końcu!


poniedziałek, 19 stycznia 2015

Podziękowania dla wyjątkowej osoby

Chciałabym pewnej osobie podziękować...
I to tyle, bo jak przeczyta więcej, to się domyśli:)


Papiery w przewadze z bloczku Effco.


No trochę sobie pochlapałam tuszem z 13arts:)



Badzik z koroną, bo to "królowa" jest;)


Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny!

poniedziałek, 13 października 2014

Podziękowania bez sowy:)

Jutro jest Święto Edukacji Narodowej i zrobiłam dla mojego synka karteczkę do przedszkola. Już miałam w ręce sówkę i nagle pomyślałam sobie "O nie!". Jako belferka uznałam, że za nic w świecie nie chcę być kojarzona z sową, która może i symbolem mądrości jest, ale urodę ma mocno wątpliwą. Wystarczy mi już, że księgowi kojarzeni są z nieatrakcyjnymi osobami (pozdrawiam piękne i atrakcyjne właścicieli biur rachunkowych - panie Joannę i Jolantę:)) więc porzuciłam sowę i postanowiłam zrobić bałaganiarską kartkę:)


Wykorzystałam mapkę z Diabelskiego Młyna.


Muszę przyznać, że to wycinanie z linijką, odmierzanie odległości to była fajna układanka, może dlatego że uwielbiam puzzle i collage.


Użyłam też tekturek. Ramkę przecięciłam i umieściłam po skosie.


W ostatnim momencie wpadłam na pomysł z guzikami. Są ich całe 4 sztuki.


Bardzo dziękuję za uwagę i pozdrawiam serdecznie.

Tymczasem kartkę zgłaszam na wyzwania do

1. Cards und more - buttons 


Cards und More - Challengeblog

2. Diabelski Młyn - mapka w poście.

Wyzwanie mapkowe



4. 123 scrapuj ty - bałagan