Translate

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą czarny napis. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą czarny napis. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 6 lutego 2020

Wiosenne Avonlea z czernią

Dzień dobry!


Zrobiłam dla Was kartki pełne słonecznych odcieni.
Mam nadzieję, że chociaż w ten sposób
przegonię szarzyznę za oknem:)














Bardzo dziękuję za odwiedziny!




niedziela, 10 marca 2019

Kartka dla małej damy w wiosennym moodboard'zie

Dzień dobry!

Ostatnio staram się nadrobić zaległości 
w tworzeniu kartek dziecięcych.

Postanowiłam zrobić elegancką (mam nadzieję, że mi się udało;))
wersję dla małej damy.


Sukienka z modowego atelier Anemone;)


Jakich kolorów z distressów użyłam?
Odpowiedź znajdziecie na blogu Scrapka.




Czarny napis...





Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w marcowym wyzwaniu Scrapka.



Dziękuję za odwiedziny i komentarze!
Pozdrawiam serdecznie;)