Dzień dobry!
Ostatnio staram się nadrobić zaległości
w tworzeniu kartek dziecięcych.
Postanowiłam zrobić elegancką (mam nadzieję, że mi się udało;))
wersję dla małej damy.
Sukienka z modowego atelier Anemone;)
Jakich kolorów z distressów użyłam?
Odpowiedź znajdziecie na blogu
Scrapka.
Czarny napis...
Dziękuję za odwiedziny i komentarze!
Pozdrawiam serdecznie;)