Translate

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą biel. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą biel. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 28 lutego 2021

Holmes in love

 Dzień dobry!

Nie mogłam się powstrzymać, aby nie powycinać

z tagów atrybutów prawdziwej damy;)

Do zrobienia kartki wykorzystałam dwie "Holmsowe" kolekcje:

"Holmes in love" i "My Dear Watson"














Dziękuję, że jesteście!

Pozdrawiam ciepło!




sobota, 7 marca 2020

Wielkanocny tag

Dzień dobry!


Wybaczcie, ale w mojej lustrzance popsuła się migawka,
a naprawa trwała prawie miesiąc.
Ponieważ nie lubię robić zdjęć smartfonem, to na blogu była cisza.
Ale aparat w końcu naprawiony!

Zapraszam na wielkanocny tag wykonany 
z letniej kolekcji Avonlea:)


Tekturka z Anemone.


















Pozdrawiam serdecznie!


czwartek, 6 lutego 2020

Wiosenne Avonlea z czernią

Dzień dobry!


Zrobiłam dla Was kartki pełne słonecznych odcieni.
Mam nadzieję, że chociaż w ten sposób
przegonię szarzyznę za oknem:)














Bardzo dziękuję za odwiedziny!




poniedziałek, 6 stycznia 2020

środa, 20 listopada 2019

Bomb(k)owe kartki

Dzień dobry!


Intensywnie pracuję przygotowując prace świąteczne,
i jak to bywa w tym czasie,
nie mam czasu na robienie zdjęć:)

Dzisiaj śpieszę pokazać Wam kartki, które przygotowałam
na aktualne wyzwanie w Scrapku.


Tekturki oczywiście z Anemone.


Zwracam Wam uwagę na wąskie paski z wytłoczonymi wzorami:)














Pozdrawiam ciepło i dziękuję za odwiedziny!


wtorek, 22 października 2019

Długopisowe popisy

Dzień dobry!


Zrobiłam długopisy.
I się popisałam:)

Ten pomysł chodził za mną jakiś czas,
aż w końcu mnie dopadł.

To są moje pierwsze w życiu zrobione długopisy, 
więc proszę wybaczcie wszelkie niedoskonałości.

Aczkolwiek przyznam, że z każdą kolejną sztuką 
wprowadzałam udoskonalenie.











Jeżeli macie ochotę na kursik - jak zrobić długopis, to dajcie znać w komentarzach.



Pozdrawiam ciepło!