Translate

wtorek, 15 grudnia 2015

Świąteczny tag na bogato:)

Dzień dobry!

Miałam ostatnio bardzo twórczy weekend.
A jak się tworzy, to się nie ma czasu
na publikacje:)

Dzisiaj pokażę tag, który zrobiłam na
warsztatach z Dorotą Kopeć.
Jednak nie do końca mi się podobał.
Poleżał w domu dwa tygodnie 
i doczekał się przeróbki:)






Pozdrawiam serdecznie i przepraszam moje blogowe koleżanki, że wciąż
tak rzadko je odwiedzam. Już wkrótcę nadrobię zaległości:)


piątek, 11 grudnia 2015

Święta za zachodnią granicą.

Dzień dobry!

Nie jestem pewna, czy Niemcy przesyłają do nas
kartki z polskimi napisami, ale my za to z niemieckimi - owszem:)

W Scrapku zakupicie piękne tekturki z napisami zarówno 
w języku niemieckim jak i angielskim.

I z jednym z takich napisów przygotowałam kartkę.


Zapraszam na blog Srcapka, tam znajdziecie podlinkowane produkty:)



Papiery to "Magiczny czas" ze Studio75, również do nabycia w Scrapku.




Dziękuję za wszystkie komentarze 
i pozdrawiam wszystkich zaglądających,
 których jest sporo ostatnio:) 
Dziękuję Wam bardzo za te odwiedziny:)


czwartek, 10 grudnia 2015

Mediowy dzwonek.

Dzień dobry!


Do wykonania tego mediowego dzwonka zainspirowała mnie
Dorota Kopeć,
która była w Gliwicach 28 listopada i przeprowadziła 
fantastyczne i bardzo kreatywne warsztaty.

Bazę z dzwonkiem zakupiłam jeszcze na warsztatch:)

Wykonanie tła nieco zmodyfikowałam w stosunku
do tego, co proponowała Dorota.

Embossing wykonałam techniką Doroty, natomiast
tło maziałam i chlapałam farbami akwarelowymi
oraz distressami stain, które wydobyłam z butelki.





Spod ozdób wystaje piękna tekturka z kolekcji Anemone:)




Zapraszam na wyzwanie do Scrapka, a Dorocie ogromnie dziękuję za kolejną 
mistrzowską lekcję.

Pozdrawiam serdecznie!

niedziela, 6 grudnia 2015

"Bombowy" wieniec bożonarodzeniowy.

Dzień dobry!

Ci, co mnie bliżej znają, to już wiedzą, że
rządzi mną twórczy niepokój.

Niestety nie potrafię być stała w mej kraftowej miłości,
i co rusz zdradzam "papier" na rzecz innych rękodzielniczych sztuk.

Ceną jaką płacę za te zdrady, to nie tylko pieniądząc w czystej postaci
(bo niestety trzeba zakupić inne potrzebne w danej dziedzinie przydasie),
ale i jeszcze większy bałagan (bo to już nie jedna "pracownia") oraz
nieustająca frustracja pt. "chcę to zrobić i tamto i siamto.."

No i właśnie uległam pragnieniu wykonania wieńców
z różnej wielkości bombek. 
Dziś prezentuję pierwszy!
Podchodząc do tematu statystycznie bez dominant i odchylenia 
standardowego:) zużyłam około: 
250 bombeczek, 
20 metrów wstążki, 
1 metr gazy,
dwie gałązki drobnych ozdób, 
dwie długie laski kleju (lub 6 małych) oraz
bite 6 godzin pracy w przechyle - to na prawą to na lewą:)

A teraz życzę przyjemnych wrażeń:)





Strasznie się dzisiaj "nagadałam":)

dziękuję za uwagę i pozdrawiam serdecznie!


Wieniec zgłaszam na wyzwanie do:


Do wykonania wieńca użyłam wstażkę, którą oplotłam bazę

wstążka w kolorze brązowym 

Wyzwanie 10





piątek, 4 grudnia 2015

Świąteczna zawieszka na drzwi.

Dzień dobry!

A dzisiaj zawieszka na drzwi.
Z góry przepraszam za kiepską jakość zdjęć, ale nie umiem
sobie ostatnio poradzić z tym tematem:(

W najbliższym czasie zamierzam przemalować
swoje wejściowe drzwi, więc podejrzewam, że
będę robić kolejną zawieszkę, bo ta nie będzie
mi pasować kolorystycznie:)

Dodam jeszcze, że jestem dziś zobaczycie tę zawieszkę
oraz inne wspaniałe prace na blogu cherrycraft:)







A jutro zapraszam na...wieniec bożonarodzeniowy:)

pozdrawiam serdecznie!

czwartek, 3 grudnia 2015

Kraftowa gwiazda.

Dzień dobry!

Bardzo lubię połączenie papieru kraftowego z bielą.
A ponieważ byłam w posiadaniu wykrojnika
i stempla, który użyczyła mi Arsownia,
to zmajstrowałam taką oto kartkę:)


Do kraftowej bazy dorzuciłam biały karton i tekturę falistą.





Napis z kolekcji Anemone:)


Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne, tym razem
"niekartkowe" posty.

A tą karteczkę zgłaszam na wyzwanie do Artimeno
praca w świątecznym klimacie z użyciem papieru kraftowego lub płótna








środa, 2 grudnia 2015

Scrapuszkowe upominki.

Dzień dobry!

Zapraszam dzisiaj na malutkie notesiki, którymi mam nadzieję 
sprawić komuś wielką przyjemność:)

Wszystkie ozdobione są tekturkami 
z Anemone, które zakupicie w Scrapku.

Uwaga: dzisiaj dużo zdjęć!

Notesiki mają to do siebie, że lubią być praktyczne.
Dlatego wybrałam wersję co do ozdób - minimalistyczną.










Przy tego typu projektach ogromne znaczenie mają dobrze wykonane bazy notesowe.
Dobrze, to znaczy równo. A w tym wypadku przycięty papier pasował idealnie, co
bardzo ułatwiło pracę.

Pozdrawiam Was serdecznie!!